AGD pod choinkę

 

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Na pewno w Waszych głowach pojawiły się już myśli na temat świątecznych prezentów dla najbliższych. Jak co roku wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i tym razem przedstawiamy zestawienie dziesięciu sprzętów AGD, które mogą znaleźć się pod choinką.

Oczywiście, istnieje wiele fantastycznych sprzętów AGD, które mogą być doskonałymi prezentami świątecznymi dla bliskich. Oto nasza lista 10 propozycji:

 

 1. Robot kuchenny/mikser stołowy

  Wielofunkcyjny robot kuchenny, który może mieszać, siekać, ucierać i wyrabiać ciasto, ułatwiając i przyspieszając codzienne i odświętne gotowanie, to prezent w sam raz dla piekarza, cukiernika i kucharza.

 2. Ekspres do kawy

  Coś dla miłośników kawy - ekspres, który umożliwi przygotowanie doskonałej kawy espresso, cappuccino czy latte bez wychodzenia z domu. Rozkosz dla podniebienia w domowym zaciszu.

 3. Odkurzacz automatyczny/robot sprzątający

  Inteligentny odkurzacz, który samoczynnie czyści podłogi, dostosowując się do różnych rodzajów powierzchni. Odkurzanie oraz funkcja mopowania zastąpią codzienną pielęgnację podłóg, a osoba obdarowana będzie miała małą chwilę wytchnienia.

 4. Lodówka z funkcjami inteligentnymi

  Nowoczesna lodówka wyposażona w funkcje, takie jak: automatyczne dozowanie wody, kamery wewnątrz umożliwiające sprawdzenie zawartości czy możliwość sterowania przez smartfon, a także automatyczne tworzenie listy zakupów. Jeśli szukasz prezentu z pompą, to będzie doskonały wybór.

 5. Robot sprzątający do okien

  Idealny prezent dla osób, które nie lubią mycia okien. Specjalny robot automatycznie czyści szklane powierzchnie nie pozostawiając smug.

 6. Głośnik inteligentny

  Zwykły głośnik to za mało? Inteligentny głośnik z asystentem głosowym, który umożliwia odtwarzanie muzyki, sterowanie urządzeniami domowymi czy szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji w przeglądarce internetowej to w tym przypadku prezent doskonały.

 7. Frytownica bezolejowa

  Zdrowsza alternatywa dla tradycyjnych frytownic, która pozwala na smażenie potraw bez lub z minimalną ilością oleju. Przyrządzić w niej można nie tylko frytki, ale cały pełnowartościowy obiad.

 8. Wielofunkcyjna mikrofalówka

  Mikrofalówka, która łączy funkcje podgrzewania z możliwością grillowania, rozmrażania, pieczenia, a nawet mycia parowego, umożliwiając szybkie przygotowywanie różnorodnych potraw wraz z łatwością czyszczenia urządzenia.

 9. Urządzenie do wytwarzania lodu

  Urządzenie, o którym marzy każdy podczas letnich fal upału, ale także takie, które sprawdzi się o każdej porze roku, gdy tylko przyjdzie chęć na dobrze schłodzonego drinka. Uniwersalny prezent dla każdego.

 10. Maszyna do robienia lodów/mrożonego jogurtu

  Dla miłośników deserów warto rozważyć ekspres, który pozwala przygotować domowe lody lub jogurty w różnych smakach w bardzo krótkim czasie.

Pomyślcie teraz o osobie, którą pragniecie obdarować – czego najbardziej by chciała? Mamy nadzieję, że znajdziecie inspirację wśród przygotowanych przez nas pomysłów. Te propozycje mogą być świetnymi pomysłami dla miłośników gotowania, technologii czy wygody w codziennym życiu.

Po więcej prezentowych inspiracji zapraszamy tutaj:

https://agdom24h.pl/blog/agd-dla-cukiernikow-10-pomyslow-na-prezent

https://agdom24h.pl/blog/male-agd-na-prezent-baza-pomyslow