O firmie

AGDOM24h.pl to sklep internetowy z częściami oraz akcesoriami do sprzętu AGD i RTV.

Awaria istotnych urządzeń w Twoim domu? Zadbaj o środowisko, zamiast wyrzucać uszkodzony sprzęt, to znajdź u nas odpowiednie części zapasowe i zdecyduj się na jego naprawę. Oferujemy nowe, solidne i sprawdzone akcesoria oraz części zamienne do urządzeń gospodarstwa domowego takich jak lodówki, odkurzacze, pralki, ekspresy do kawy, zmywarki i inne.

Dbamy by niezbędne dla Ciebie i Twojego domu przedmioty AGD do kuchni czy RTV do salonu były dostępne u nas na bieżąco, w niskich, atrakcyjnych cenach.

W naszym sklepie internetowym z częściami zapasowymi znajdziesz oryginalne i sprawdzone produkty do urządzeń cenionych marek takich jak Philips, Saeco, Electrolux, AEG, Zanussi, Ikea, Worwo, Scanpart oraz Elka Pieterman.

Nasza firma rozwinęła się z wieloletniej sprzedaży poprzez Allegro, gdzie pod nazwą użytkownika nasdaq999 przez lata zdobyliśmy doświadczenie oraz dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów. Dzięki temu nasza obsługa sprzedaży pomoże Państwu w doborze odpowiednich produktów oraz jesteśmy w stanie zaproponować rozbudowaną ofertę części zamiennych do wielu znanych modeli urządzeń.

Co znajdę w sklepie AGDOM24H.PL ?

Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz u nas szereg akcesoriów do odkurzaczy takich jak worki, filtry, ssawki, rury do odkurzacza oraz części zamienne do odkurzacza takie jak pojemniki, silniki, akumulatory, uchwyty i inne.

Kolejną gałęzią naszej sprzedaży są akcesoria i części do ekspresów do kawy, wśród nich znajdują się tak istotne elementy jak pojemniki na mleko, spieniacze do mleka, bloki zaparzające, dzbanki do kawy.

Dostępne są także części do większych urządzeń domowych, są to przede wszystkim części do lodówek oraz części do pralek i zmywarek, gdzie dostępne są różnego rodzaju filtry, uszczelki i inne części naprawcze.

Wszystko to i jeszcze więcej dostępne jest w bardzo atrakcyjnych cenach, z szybką dostawą, polecamy skorzystanie z usług naszej firmy.

Zapraszamy.